Dytron.ant.sk

Ručné zváračky POLYS P-4

Zváračky pre polyfúzne zváranie sa používajú pre vzájomné spojovanie rúr a tvaroviek dimenzií 16-125 mm z termoplastov (najčastejšie z PP, PE, PB alebo PVDF) určených hlavne pre vnútorné rozvody vody a kúrenie. Zváračky môžu byť dodávané buď samostatne v prevedené SOLO (v papierovej krabici), alebo spolu so zváracími nástavcami a príslušenstvom v prevedení MINI a PROFI (v praktických kovových kufroch). 

Zváračka typ POLYS P-4a

Pri tomto type nastavujete iba teplotu nahrievania tŕňa. Proces zvárania, jednotlivé časy nahrievania a chladnutia si musíte sledovať sami.


Zváračka typ POLYS P-4a TW

Pri tomto type nastavujete teplotu a priemer rúry. Skratka TW znamená, že zváračka obsahuje zvukového sprievodcu, ktorý vám meria správne čas nahrievania a chladnitia zváraných priemerov.

Zváračka typ POLYS P-4b TW PLUS

Je plne automatický model, pri ktorom nastavujete iba materiál a priemer rúr. Teplotu a čas vypočíta zváračka a upozorní vás zvukovým signálom (TW - zvukový sprievodca).

Všetky zváračky sú dostupné samostatne alebo v setoch. Kliknite na detail produktu vybranej zváračky pre kompletný zoznam setov.

View 1 to 8 from 8 (1 pages)
Služby pre vás:
Sledujte nás:
ant-na-facebooku

dytron katalog

banner dytron
Výhody pre vás:

• Zľava 3% po registrácií na našom portáli;
• Rýchly servis priamo u nás;
• Odborné poradenstvo;
• 20 rokov skúseností so značkou DYTRON;
• Väčšina tovaru na sklade;
• Rýchle dodanie.

Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In